



Шпаклівка еластична, міцна з коротким скловолокном NOVOL FIBER MICRO, 1.00 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Еластична шпаклівка NOVOL FIBER MICRO з мікроскловолокном для м'якої обробки та можливістю застосування на великих поверхнях
FIBER MICRO - це інноваційне рішення в лінійці ремонтних матеріалів NOVOL. На відміну від класичних шпаклівок з довгим волокном, як NOVOL FIBER, версія MICRO використовує спеціально подрібнені скляні волокна. Це дозволяє отримати матеріал, який настільки ж міцний, як "класичне скло", але при цьому значно легший у нанесенні та подальшій обробці. У поєднанні з легкою та м'якою обробкою, може використовуватися на великих поверхнях.
Шпаклівка має хороше прилипання до різних основ, зокрема й до оцинкованої сталі. Вона призначений для широкого застосування під час малярних та оздоблювальних робіт по металу, дереву, бетону та пластмасі.
Комплектація:
Переваги:
- Унікальна пластичність: Коротке волокно робить шпаклівку набагато м'якшою. Її легко наносити тонким шаром, що майже неможливо зі звичайним скловолокном.
- Легке шліфування: Матеріал обробляється значно швидше. Ви економите час та наждачний папір, оскільки коротке волокно не виривається шматками під час тертя.
- Висока еластичність: На відміну від твердого і крихкого "класичного" скла, MICRO краще працює на деталях, що вібрують (двері, дах, пластикові елементи).
- Мінімальна пористість: Після нанесення залишається значно менше повітряних дірок (пор), що полегшує подальше фарбування та ґрунтування.
- Ефект "2 в 1": Поєднує силу армованої шпаклівки та зручність універсальної. Часто її можна використовувати як основний і фінішний шар одночасно (на невеликих ділянках).
- Відмінна адгезія: Надійно тримається на більшості поверхонь: від звичайної та оцинкованої сталі до алюмінію та склопластику.
Пропорції змушування:
Шпаклівка - 100 г.
Затверджувач - 2 г.
Час придатності до нанесення:
Від 4 до 8 хвилин за температури 20 град.
Час сушіння:
Від 20 до 30 хвилин за температури 20 град. Цей час можна скоротити шляхом прогрівання протягом 10 хвилин за температури, що не перевищує 60 град.
Кому рекомендувати?
- Автолюбителям: Для самостійного ремонту, бо з нею простіше працювати новачку.
- Малярам: Для прискорення процесу підготовки авто.
- Власникам човнів: Для ремонту тріщин у склопластику, де важлива вологостійкість та міцність.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novol |
| Країна виробник | Польща |
| Тип використання | Для зовнішніх робіт |
| Спосіб нанесення | Ручний |
| Упаковка | Банка металева |
| Фасовка матеріалу (кг) | 1 |
| Тип | Двокомпонентна (2К) |
| Вид | Наповнювальна, армована |
| Наповнювач | Мікроскловолокно (коротке волокно) |
| Колір | Світло-зелений / Оливковий |
| Термін зберігвння | 24 місяці |
| Використання | Сталь, оцинкована сталь, алюміній, ламінати поліефірні, старі ЛФП |
| Технічні характеристики | |
| Витрата матеріалу | 5 кг/м2 |
| Мінімальна товщина шару | 1 мм |
| Максимальна товщина шару | 5 мм |
| Мінімальна температура виконання робіт | 10 град. |
| Максимальна температура виконання робіт | 30 град. |
| Мінімальна температура експлуатації | -40 град. |
| Адгезія до сталі | ≥ 4.5 МПа |
| Шліфування | Сухе (P80 - P150) |
- Ціна: 465 ₴

