R=3 D=18,7 I=12,7
-5%




Фреза радіусна R=3 D=18,7 I=12,7 S=8 (938.187.11), CMT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза профільна, для обробки штучного каменю, для зняття фаски.
Використовуйте цю фрезу для створення традиційних заокруглених країв кухонних робочих поверхонь із штучного каменю. Фреза призначена для використання на ручних фрезерах.
Для ідеальної якості роботи на підшипнику є накладка Derlin, що запобігає ковзанню.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 18.7 мм |
| Довжина робочої частини | 12.7 мм |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 3 мм |
- Ціна: 1 998 ₴

