




Фрези пазові з радіусом, CMT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фрези для гравіювання, жолобів та чаш
Прикрасьте ваші фасади, фільонки, декоративні панелі витонченим радіусним гравіюванням.
Пазова фреза з радіусом CMT сконструйовані для обробки деревини, МДФ, фанери. Залежно від діаметра, ріжуча частина може бути виготовлена з монолітного твердосплаву або з твердосплавними напайками.
Зверніть увагу на широкий вибір робочих параметрів фрез. При використанні фрезерного столу можна обробляти заготовки товщиною до 31,7 мм.
Розширте ваші творчі горизонти за допомогою пазової фрези з верхнім підшипником. Використовуйте її з шаблоном для створення малюнка на фасадах і дверцятах. Ця фреза користуються високим попитом у професіоналів і любителів.
Для того щоб уникнути відколів при фрезеруванні кромки з внутрішнім радіусом, рекомендуємо робити кілька невеликих проходів.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, Фанера, МДФ |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 3.2 мм |
| Довжина робочої частини | 9.5 мм |
- Ціна: 1 722 ₴


