D=24,5 I=22 S=12,7
-5%






Фреза для зняття фаски з підшипником HM A=15 D=24,5 I=22 S=12,7 (857.503.11), CMT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для зняття фаски з підшипником CMT
Фреза для зняття фаски з підшипником CMT відмінно підходить для обробки торців деталей. З її допомогою можна обробляти кромки виробів та виробляти шкатулки, багатокутні ящики чи конструкції.
Ця фреза може використовуватися для великих виробів, таких як колони і декоративні панелі.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 12.7 мм |
| Діаметр робочий | 24.5 мм |
| Довжина загальна | 71.1 мм |
| Довжина робочої частини | 22 мм |
| Кут заточування | 15 град. |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид: | Фреза для зняття фаски з підшипником |
- Ціна: 2 689 ₴

