D=31,7 I=9,5 S=6
-5%






Фреза для зняття фаски з підшипником HM A=45 D=31,7 I=9,5 S=6 (736.280.11), CMT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза для зняття фаски з підшипником CMT
Фреза для зняття фаски з підшипником компанії CMT чудово підходить для обробки торців деталей. З її допомогою можна обробляти кромки виробів і створювати шкатулки, багатокутні ящики або конструкції.
Дана фреза може використовуватися для виготовлення великих виробів, таких як колони і декоративні панелі.


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 31.7 мм |
| Довжина загальна | 53 мм |
| Довжина робочої частини | 9.5 мм |
| Кут заточування | 45 град. |
| Наличие подшипника | Так |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид: | Фреза для зняття фаски з підшипником |
- Ціна: 1 841 ₴

