D=19 I=38,1 L=82,5
-5%








Фреза пряма з верхнім підшипником HM D=19 I=38,1 L=82,5 S=12,7 Z2 (812.690.11B), CMT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза HM із верхнім підшипником
Ідеальний інструмент як для професіоналів, так і для початківців. Фреза має 2 впаяних леза HM. Також оснащена направляючим підшипником, який дозволяє працювати з використанням шаблону.


УВАГА: Перед тим, як приступити до роботи, переконайтеся, що шаблон добре прикріплений до оброблюваного матеріалу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Діаметр хвостовика | 12.7 мм |
| Діаметр робочий | 19 мм |
| Довжина загальна | 82.5 мм |
| Довжина робочої частини | 38.1 мм |
| Наличие подшипника | Так |
- Ціна: 2 981 ₴

