

Фреза для вирівнювання поверхні D=60 I=12 L=80 S=12x50 Z3 із змінними ножами (663.004.11), CMT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фреза для площин, для зняття фаски, для профілювання, для 2D/3D
Фреза зі змінними поворотними ножами з міцного твердосплаву для швидкісного вирівнювання поверхні заготовки великої площі, плит, щита або підкладки столу фрезерних верстатів з ЧПУ.
Дана фреза забезпечує відмінну якість поверхні (по площині) при великій швидкості обробки.
Можливість перевстановлення поворотних ножів робить цю фрезу більш ефективною з точки зору економії витрат в порівнянні з монолітними фрезами і з впаяними ножами.
Використовуються для обробки м'яких і твердих порід деревини, ДСП і МДФ.
Відмінний вибір для вирівнювання поверхні слебів з масиву деревини.
ПРИМІТКА: Для отримання відповідної якості, потрібно вибирати від 0,5 до 1,5 мм матеріалу за один прохід.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево, МДФ, ДСП |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр робочий | 60 мм |
| Довжина загальна | 80 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Кількість ріжучих граней | 3 |
| Користувацькi характеристики | |
| Діаметр хвостовика S (мм) | 12x50 |
- Ціна: 5 462 ₴

