D=19,05 I=19,05 S=8
-5%










Фреза для поручнів D=19,05 I=19,05 T=14,3 R=2,4-4,76 S=8 (955.102.11 ), CMT
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фреза профільна, для з’єднань CMT
Навіщо змінювати зовнішній вигляд висувного меблевого ящика виступаючими ручками або набалдашниками, коли можна зробити акуратну ручку для захоплення пальцями врівень з лицьовою стороною ящика.
Завдяки цій серії фрез Ви можете виготовити безліч різних і стильних ручок.






| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | CMT |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | Дерево |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 8 мм |
| Діаметр робочий | 19.05 мм |
| Довжина загальна | 57.2 мм |
| Довжина робочої частини | 19.05 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Ширина з'єднання, T (мм) | 14,3 |
| Радіус (мм) | 2,4-4,76 |
- Ціна: 2 562 ₴


